login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Czarni Drągowina - strona nieoficjalna
Aktualności:
2016-12-21
Wesołych świąt ;)
2016-11-05
Czarni Drągowina - Budowlani Gozdnica
2016-08-23
Czarni Drągowina - Błękitni Olbrachtów 9:0 (4:0)
Wyniki ostatniej kolejki:
Czarni Drągowina - Błękitni Olbrachtów
9:0
Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Delta Sieniawa Żarska
1:7
Czarni Jelenin - Budowlani Gozdnica
2:2
KS Tomaszowo - Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
0:4
Granica Żarki Wielkie -
pauza
Iskra Małomice - Orzeł Konin Żagański
2:4
Sparta Miodnica - Nysa Przewóz
10:1
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Drużyna
Kadra
Galerie
Dojazd
Kontakt
Liga
Tabela
Terminarz
Statystyki
Wykres
Linki
Czarni Przybymierz
Zorza Brzeźnica
KS Tomaszowo
Beskid Bożnów
Płomień Czerna
Raptus Dzikowice
Czarni Chotków
OZPN Żagań
Losowa galeria
Czarni Drągowina - Victoria Siecieborzyce 18.08.2013
Ładowanie...
Ankiety
Jak oceniasz pierwszy sezon w wykonaniu drużyny?
Rewelacynie
Dobrze
Mogło być lepiej
Słabo
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
52
, wczoraj:
70
ogółem:
374 028
statystyki szczegółowe
Pogoda
Weather Forecast
|
Weather Maps
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
13
2016-11-12
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Drągowina
14:00
13
Budowlani Gozdnica
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
17:00
13
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Jelenin
17:00
13
Beskid Bożnów
KS Tomaszowo
17:00
13
Orzeł Konin Żagański
Granica Żarki Wielkie
17:00
13
Nysa Przewóz
Iskra Małomice
17:00
13
Sparta Miodnica
Błękitni Olbrachtów
17:00
12
2016-11-06
Czarni Drągowina
Budowlani Gozdnica
13:00
12
Iskra Małomice
Sparta Miodnica
17:00
12
Granica Żarki Wielkie
Nysa Przewóz
17:00
12
KS Tomaszowo
Orzeł Konin Żagański
17:00
12
Czarni Jelenin
Beskid Bożnów
17:00
12
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
12
Błękitni Olbrachtów
Delta Sieniawa Żarska
17:00
11
2016-10-30
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Czarni Drągowina
14:00
11
Budowlani Gozdnica
Delta Sieniawa Żarska
17:00
11
Beskid Bożnów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
17:00
11
Orzeł Konin Żagański
Czarni Jelenin
17:00
11
Nysa Przewóz
KS Tomaszowo
17:00
11
Sparta Miodnica
Granica Żarki Wielkie
17:00
11
Iskra Małomice
Błękitni Olbrachtów
17:00
10
2016-10-23
Czarni Drągowina
Beskid Bożnów
14:00
10
Granica Żarki Wielkie
Iskra Małomice
17:00
10
KS Tomaszowo
Sparta Miodnica
17:00
10
Czarni Jelenin
Nysa Przewóz
17:00
10
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Orzeł Konin Żagański
17:00
10
Delta Sieniawa Żarska
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
10
Błękitni Olbrachtów
Budowlani Gozdnica
17:00
9
2016-10-15
Orzeł Konin Żagański
Czarni Drągowina
15:45
9
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Budowlani Gozdnica
17:00
9
Beskid Bożnów
Delta Sieniawa Żarska
17:00
9
Nysa Przewóz
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
17:00
9
Sparta Miodnica
Czarni Jelenin
17:00
9
Iskra Małomice
KS Tomaszowo
17:00
9
Granica Żarki Wielkie
Błękitni Olbrachtów
17:00
8
2016-10-09
Czarni Drągowina
Nysa Przewóz
14:00
8
KS Tomaszowo
Granica Żarki Wielkie
17:00
8
Czarni Jelenin
Iskra Małomice
17:00
8
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Sparta Miodnica
17:00
8
Delta Sieniawa Żarska
Orzeł Konin Żagański
17:00
8
Budowlani Gozdnica
Beskid Bożnów
17:00
8
Błękitni Olbrachtów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
7
2016-10-01
Sparta Miodnica
Czarni Drągowina
16:30
7
Beskid Bożnów
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
7
Orzeł Konin Żagański
Budowlani Gozdnica
17:00
7
Nysa Przewóz
Delta Sieniawa Żarska
17:00
7
Iskra Małomice
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
17:00
7
Granica Żarki Wielkie
Czarni Jelenin
17:00
7
KS Tomaszowo
Błękitni Olbrachtów
17:00
6
2016-09-25
Czarni Drągowina
Iskra Małomice
14:00
6
Czarni Jelenin
KS Tomaszowo
17:00
6
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Granica Żarki Wielkie
17:00
6
Delta Sieniawa Żarska
Sparta Miodnica
17:00
6
Budowlani Gozdnica
Nysa Przewóz
17:00
6
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Orzeł Konin Żagański
17:00
6
Błękitni Olbrachtów
Beskid Bożnów
17:00
5
2016-09-18
Granica Żarki Wielkie
Czarni Drągowina
17:00
5
Orzeł Konin Żagański
Beskid Bożnów
17:00
5
Nysa Przewóz
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
5
Sparta Miodnica
Budowlani Gozdnica
17:00
5
Iskra Małomice
Delta Sieniawa Żarska
17:00
5
KS Tomaszowo
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
17:00
5
Czarni Jelenin
Błękitni Olbrachtów
17:00
4
2016-09-11
Czarni Drągowina
KS Tomaszowo
14:00
4
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Czarni Jelenin
17:00
4
Delta Sieniawa Żarska
Granica Żarki Wielkie
17:00
4
Budowlani Gozdnica
Iskra Małomice
17:00
4
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Sparta Miodnica
17:00
4
Beskid Bożnów
Nysa Przewóz
17:00
4
Błękitni Olbrachtów
Orzeł Konin Żagański
17:00
3
2016-09-04
Czarni Jelenin
Czarni Drągowina
15:00
3
Nysa Przewóz
Orzeł Konin Żagański
17:00
3
Sparta Miodnica
Beskid Bożnów
17:00
3
Granica Żarki Wielkie
Budowlani Gozdnica
17:00
3
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
17:00
3
Iskra Małomice
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
17:00
3
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Błękitni Olbrachtów
17:00
2
2016-08-28
Czarni Drągowina
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
14:00
2
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Jelenin
17:00
2
Budowlani Gozdnica
KS Tomaszowo
17:00
2
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Granica Żarki Wielkie
17:00
2
Beskid Bożnów
Iskra Małomice
17:00
2
Orzeł Konin Żagański
Sparta Miodnica
17:00
2
Błękitni Olbrachtów
Nysa Przewóz
17:00
1
2016-08-21
Czarni Drągowina
9:0
Błękitni Olbrachtów
relacja ›
1
Sparta Miodnica
10:1
Nysa Przewóz
zobacz ›
1
Iskra Małomice
2:4
Orzeł Konin Żagański
zobacz ›
1
Granica Żarki Wielkie
pauza
---
1
KS Tomaszowo
0:4
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
zobacz ›
1
Czarni Jelenin
2:2
Budowlani Gozdnica
zobacz ›
1
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
1:7
Delta Sieniawa Żarska
zobacz ›
Zegar
Reklama
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Ostatnie spotkanie
Czarni Drągowina
9:0
Błękitni Olbrachtów
2016-08-21, 14:00:00
relacja »
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 2
Błękitni Olbrachtów
-
Nysa Przewóz
Orzeł Konin Żagański
-
Sparta Miodnica
Beskid Bożnów
-
Iskra Małomice
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
-
Granica Żarki Wielkie
Budowlani Gozdnica
-
KS Tomaszowo
Delta Sieniawa Żarska
-
Czarni Jelenin
Czarni Drągowina
-
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
Wyniki
Ostatnia kolejka 1
Czarni Drągowina
9:0
Błękitni Olbrachtów
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
1:7
Delta Sieniawa Żarska
Czarni Jelenin
2:2
Budowlani Gozdnica
KS Tomaszowo
0:4
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
Granica Żarki Wielkie
pauza
Iskra Małomice
2:4
Orzeł Konin Żagański
Sparta Miodnica
10:1
Nysa Przewóz
Tabela ligowa
A-klasa » Zielona Góra IV
1.
Sparta Miodnica
3
2.
Czarni Drągowina
3
3.
Delta Sieniawa Żarska
3
4.
Mirostowiczanka Mirostowice Dolne
3
5.
Orzeł Konin Żagański
3
6.
Budowlani Gozdnica
1
7.
Czarni Jelenin
1
8.
Beskid Bożnów
0
9.
Granica Żarki Wielkie
0
10.
Iskra Małomice
0
11.
KS Tomaszowo
0
12.
Łużyczanka Lipinki Łużyckie
0
13.
Nysa Przewóz
0
14.
Błękitni Olbrachtów
0
Statystyki drużyny
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Ilość kartek
Najlepiej oceniani
Zawodnik meczu
Grzegorz Gajewski
4 bramki
Tomasz Biernacik
1 bramka
Paweł Mierzwiak
1 bramka
Piotr Droszczak
1
Grzegorz Gajewski
4 pkt (
4 B + 0 A
)
Jakub Markulak
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Piotr Droszczak
1 pkt (
1 B + 0 A
)
Radosław Zakowicz
90 minut
Tomasz Biernacik
90 minut
Ryszard Stelmach
90 minut