Aktualności

Płomień Czerna - Czarni Drągowina 2:2 (0:2)

• autor: dragowina, 2014-09-01 18:44

W 3 kolejce udaliśmy się do Czernej na pojedynek z miejscowym Płomieniem.

Przez pierwsze 10 minut gospodarze mieli zdecydowaną przewagę. Po tym okresie gry nasza drużyna doszła do głosu i zyskała przewagę nad rywalami czego efektem była zdobyta w 18 minucie bramka. Gola dającego nam prowadzenie ładnym strzałem zdobył Piotr Droszczak po asyście Bartosza Frąckowiaka.  Po zdobyciu bramki ruszyliśmy do ataku i dominowaliśmy na boisku. W 28 minucie z lewej strony dośrodkowywał Marcin Jurasik, ale zamiast dośrodkowania wyszedł strzał, który zaskoczył bramkarza rywali i na tablicy wyników było 2:0 dla nas. Pierwsza połowa zakończyła się jednak pechowo bo w 45 minucie z powodu kontuzji boisku musiał opuścić Krzysztof Daleki.

Po zmianie stron goście ruszyli do ataku i w 48 minucie zdobyli bramkę z nie do końca słusznie podyktowanego rzutu karnego. Po stracie bramki Czerna zaciekle atakowała. W 63 minucie sędzia po raz drugi wskazał na 11 metr i gospodarze doprowadzili do remisu. Po stracie wyrównaniu mieliśmy jeszcze swoje okazje do ponownego objęcia prowadzenia jednak nie przyniosły one rezultatu. Ostatnie minuty meczu to zaciekłe ataki Płomienia, który chciał za wszelką cenę odnieść zwycięstwo. Jednak dobra postawa naszego bramkarza pozwoliła nam dowieść do końca meczu remis.

Podsumowując. Pierwsza połowa była chyba najlepszą jaką do tej pory widzieliśmy w wykonaniu naszej drużyny. Poza pierwszymi minutami dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Druga część spotkania była zdecydowanie słabsza. Jeżeli ustabilizujemy formę nie powinno być  źle.