statystyki szczegółowe

Aktualności

Czarni Drągowina - Czarni Chotków 7:1 (2:1)

• autor: dragowina, 2015-03-23 19:23

Pierwszy mecz po zimowej przerwie i pierwsze zwycięstwo w wykonaniu naszej drużyny. Gości z Chotkowa pokonaliśmy w stosunku 7:1. Wynik wskazywałby na łatwe spotkanie jednak nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Wynik spotkania otworzyli już w 4 minucie goście wykorzystując nasz błąd w obronie. Ta bramka była zimnym prysznicem dla nas. Po stracie bramki staraliśmy się wyrównać jednak piłka obijała słupki i poprzeczki. Dopięliśmy swego kiedy to do wyrównania doprowadził Tomek Sawicki zdobywając swoją pierwszą bramkę w barwach nasze drużyny. Po wyrównaniu staraliśmy się przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść, jednak piłka nie chciała wpaść do siatki przeciwników. Kiedy wydawało się, że łapiemy wiatr w żagle nastała bardzo pechowa 35 minuta...

W 35 minucie bardzo groźną kontuzję odniósł Paweł Mierzwiak. Ta sytuacja podziałała na nas jednak bardzo mobilizująco i przed zejściem na przerwę dopięliśmy swego za sprawą Rysia Stelmacha. Do szatni schodziliśmy przy wyniku 2:1.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu. Już w 51 minucie po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Tomek. Swój wyczyn powtórzył również w 63 minucie kompletując hat-trika. Kolejną bramkę dla naszego zespołu zdobył w 80 minucie Kuba Markulak. 5 minut później na listę strzelców wpisał się Bartek Frąckowiak, a wynik spotkania w 88 minucie ustalił Kamil Kuczak zdobywając tym samym swoją premierową bramkę.

Podsumowując długo się rozkręcaliśmy, jednak potrafiliśmy znaleźć właściwy rytm na boisku. Cieszy postawa drużyny, która jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Jedynym ale za to bardzo znaczącym minusem jest kontuzja Pawła. Życzymy Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia. Droga potrafi być wyboista, ale zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Do zobaczenia na boisku najszybciej jak to możliwe ;)

Na koniec przedstawiamy kolejny transfer. Naszą drużynę zasilił Sebastian Kowalczyk. Życzymy mu powodzenia i szybkiej aklimatyzacji w zespole.