Czarni Drągowina - strona nieoficjalna

Czarni Drągowina - Victoria Siecieborzyce 18.08.2013
Ładowanie...

Jak oceniasz pierwszy sezon w wykonaniu drużyny?

Victoria Siecieborzyce - Czarni Drągowina 0:8 (0:5)

• autor: dragowina, 2015-05-25 17:23

W ostatniej kolejce udaliśmy się na boisko do Siecieborzyc na pojedynek z miejscową drużyną Victorii. Od początku spotkania dyktowaliśmy warunki gry czego efektem były zdobyte bardzo szybko dwie bramki. Wynik spotkania już w 5 minucie otworzył Ryszard Stelmach a dwie minuty później podwyższył Tomek Sawicki. Po wyjściu na dwubramkowe prowadzenie staraliśmy się kontrolować spotkanie. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, jednak piłka nie chciała po raz kolejny wpaść do siatki. Taki stan rzeczy utrzymał się do 42 minuty kiedy to kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysiek Daleki, a już dwie minuty później drugiego swojego gola w tym spotkaniu zdobył Tomek. Na zakończenie pierwszej połowy 5 bramkę dla naszej drużyny zdobył Wojtek Florczak.

Po zmianie stron nasza gra wygadała podobnie. Cały czas staraliśmy się utrzymywać przewagę na boisku. Została ona udokumentowana 6 bramką dla naszej ekipy, którą zdobył Grzesiek Jarmolonek. Po zdobyciu 6 bramki nadal konsekwentnie staraliśmy się grać "swoją" grę. Upór przyniósł efekt i w 84 oraz 88 minucie kolejne dwie bramki na swoje konto zapisał Rysiek kompletując hat-tricka  i ustalając wynik spotkania.

Podsumowując tym spotkaniem  udowodniliśmy, że potrafimy zagrać ładnie, a przede wszystkim skutecznie. Dzięki za walkę  oraz serce zostawione na boisku. Osobne podziękowania również dla naszych kibiców. To dzięki waszemu dopingowi udało nam się zwyciężyć w tym spotkaniu.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czarni DrągowinaBłękitni Olbrachtów
Czarni Drągowina 9:0 Błękitni Olbrachtów